Hardware ○ Software ○ Automatisering ○ Internet ○ Clouddiensten

CONCAPPS GYM APPS PLUGIN

Gebruikt uw Fitnesscentre of Sport school de App “GYM APPS” van Concapps en wilt u uw Lesrooster makkelijk tonen op uw reeds bestaande WordPress site ?

Dan kunt u gebruik maken van WX-Schedule. Deze plugin is door ons ontworpen om een koppeling te maken met uw bestaande Gym Apps rooster en deze overzichtelijk weer te geven op uw eigen website.

Wenst u meer informatie over het koppelen van Gym Apps met WordPress, neem dan vrijblijvend contact met ons op.

Hieronder ziet uw een voorbeeld van het LIVE rooster van “anco lifestyle centre“.

concapps gym apps wordpress

Maandag

  • Kinesis Class met Wisselend 09:15 tot 09:45 -Fitnesszaal achter
  • PILATES met Tessa Bierens 19:00 tot 20:00 -Zaal 1
  • BILLEN DRILLEN met Linda Oeschger 18:30 tot 19:00 -Zaal 1
  • SIXPACK met Linda Oeschger 19:15 tot 19:45 -Fitnesszaal achter
  • FYSIO FITNESS met 13:00 tot 14:00 -Fitnesszaal achter
  • SPINNING met Marian Herraets 20:00 tot 21:00 -Zaal 2
  • BODY COMBAT met Linda Oeschger 20:00 tot 21:00 -Zaal 1
  • YOGA met Tessa Bierens 10:15 tot 11:15 -Zaal 1
  • BODY COMBAT met Marjon Heijer 09:15 tot 10:15 -Zaal 1
  • BODY ATTACK met Tessa Bierens 19:00 tot 20:00 -Zaal 2

Dinsdag

  • Kinesis Class met Wisselend 21:10 tot 21:40 -Fitnesszaal achter
  • PILATES met Tessa Bierens 10:15 tot 11:15 -Zaal 1
  • BOOTCAMP met Rianne Seijkens - Bootcamp Power 20:00 tot 21:00 -Buiten in de natuur
  • YOGA met Marian Herraets 19:00 tot 20:00 -Zaal 1
  • SPINNING met Marian Herraets 20:00 tot 20:45 -Zaal 2
  • X-CO met Tessa Bierens 19:00 tot 19:45 -Zaal 2
  • POWER met 20:00 tot 21:00 -Zaal 1
  • SH'BAM met Tessa Bierens 18:15 tot 19:00 -Zaal 2
  • FIT & SHAPE met Mariet Billekens 09:15 tot 10:15 -Zaal 1

Woensdag

  • BODY ATTACK met Marlie Cruysberg 19:00 tot 20:00 -Zaal 2
  • NIRVANA FITNESS met Manuela Cremer 18:00 tot 19:00 -Zaal 1
  • ZWEMLES met Guido Boots 14:30 tot 15:15 -Zwembad
  • ZWEMLES met Guido Boots 13:45 tot 14:30 -Zwembad
  • BILLEN DRILLEN met Linda Oeschger 20:15 tot 20:45 -Fitnesszaal achter
  • ZWEMLES met Guido Boots 13:00 tot 13:45 -Zwembad
  • X-CO met Marlie Cruysberg 20:00 tot 20:45 -Zaal 2
  • SPINNING met Mike Buise 10:30 tot 11:15 -Zaal 2
  • ZUMBA met Wisselend 20:00 tot 20:45 -Zaal 1
  • BODY COMBAT met Linda Oeschger 19:00 tot 20:00 -Zaal 1
  • POWER met Mike Buise 09:15 tot 10:15 -Zaal 1

Donderdag

  • Kinesis Class met Wisselend 14:00 tot 14:30 -Fitnesszaal achter
  • SENIOREN FITNESS met Wisselend 19:00 tot 20:00 -Fitnesszaal achter
  • BOOTCAMP met Rianne Seijkens - Bootcamp Power 19:00 tot 20:00 -Buiten in de natuur
  • SENIOREN FITNESS met Wisselend 09:30 tot 10:30 -Fitnesszaal achter
  • SPINNING met Mike Buise 20:00 tot 20:45 -Zaal 2
  • X-CO met Tessa Bierens 19:00 tot 19:45 -Zaal 2
  • POWER met 20:00 tot 21:00 -Zaal 1
  • YOGA met Tessa Bierens 10:15 tot 11:15 -Zaal 1
  • PHYSICAL FITNESS met Tessa Bierens 09:15 tot 10:15 -Zaal 1

Vrijdag

  • Kinesis Class met Wisselend 19:30 tot 20:00 -Fitnesszaal achter
  • PILATES met Yvonne Poels 09:15 tot 10:15 -Zaal 1
  • SENIOREN FITNESS met Wisselend 10:30 tot 11:30 -Fitnesszaal achter
  • SENIOREN FITNESS met Wisselend 09:30 tot 10:30 -Fitnesszaal achter
  • FYSIO FITNESS met Yvonne Poels 13:00 tot 14:00 -Fitnesszaal achter
  • SH'BAM met Tessa Bierens 10:15 tot 11:00 -Zaal 2

Zaterdag

  • BOOTCAMP met Rianne Seijkens - Bootcamp Power 09:00 tot 10:00 -Buiten in de natuur
  • CALLANETICS met Mariet Billekens 09:15 tot 10:15 -Zaal 1

Zondag

  • SPINNING met Wisselend 11:00 tot 11:45 -Zaal 2